Zirve Baskı Beton olarak 17 yılın getirdiği tecrübe ve deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.
Telefon: 0544 278 70 30 | Email: info@zirvebaskibeton.com

Zemin Baskı Beton

Zemin Baskı Beton

İnsanlar ilk dekoratif zemin baskı beton ile tanıştığında, güzelliğiyle, sağlamlığıyla, geniş renk ve desen yelpazesiyle ve uzun yıllar kullanabilme avantajıyla, artık sıradan ve estetikten uzak beton zeminleri unutmuş durumdalar.

Neredeyse tüm zeminlerde kullanılabilen zemin baskı beton, çoğunlukla alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, çocuk parkları, otoparklar, tarihi mekanlar, kaldırım ve patikalar, koşu yolları, turistik tesisler ve hatenlerin zeminlerinde kullanılabilmektedir. Amaç, uygulamanın yapıldığı zemine, sanatsal bir değer katarak, desenlerin ve renklerin çevreyle bütünlüğünü sağlamaktır.

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, zemin baskı beton uygulamaları da beraberinde, insanların aklına “Estetik özelliklerinin ötesinde, gerçekten kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve uzun vaddede kullanabilir miyim?” gibi soruların gelmesidir. Herhangi bir baskı malzemesi gibi betonun da bazı dez avantajları vardır. Çoğunun üstesinden gelinmesi çok kolaydır ve zemin baskı beton uygulamalarında, pozitif yönleri negatif yönlerinden çok daha ağır basmaktadır.

Dekoratif görünümlü bir zemin mi istiyorsunuz? Karar vermenize yardımcı olmak için, zemin baskı beton fiyatları, faydaları, görünüm, performans ve bakımıyla ilgili sık sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Zemin Baskı Beton Fiyatları

Zemin baskı beton; seramik, kiremit ve mermer gibi yüksek fiyat ve yapımı uzun süren kaplamalar ile karşılaştırıldığında, ekonomik bir alternatiftir. Bununla birlikte, yılların verdiği uzmanlık performansımızla, fiyatları daha da indirgemekteyiz. Ayrıca, zemin baskı beton ömrü, diğer kaplamalara göre daha uzun ömürlü olduğundan dolayı, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü daha sağlam ve kaliteli malzemelerden yapıldığından dolayı, yıpranmaya, eskimeye ve deforme olamaya oldukça dirençlidir ve sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız. Zemin baskı beton fiyatları, uygulanacak zeminin metrekare cinsinden boyutlarına ve kullanılacak desen miktarına göre değişmektedir. Fiyatlar belirlenmeden önce, uzmanlarımız zeminin durumu için keşifte bulunurlar ve  zemin sahibine fiyat bildirimi yapılır.

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Kayıt Olun
Tıkla Anında Konuş!